Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Trail Wolf

Rozměry
Šířka
20
Profil
7.00
Průměr
-8
16F
TL, 2PR

Pevné konstrukce bočnice chrání pneumatiku Carlisle Trail Wolf proti poškození prvků. Má hluboký, zavinovací běhoun s tuhými bočnicemi a které vám umožní maximální kontrolu při zatáčení. Nenechte se zmást agresivním...
Více informací

-35%
Trail Wolf
3 066 Kč 1 988 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-35%

Pevné konstrukce bočnice chrání pneumatiku Carlisle Trail Wolf proti poškození prvků. Má hluboký, zavinovací běhoun s tuhými bočnicemi a které vám umožní maximální kontrolu při zatáčení. Nenechte se zmást agresivním vzhledem pneumatik Carlisle Trail Wolf, jedinečný design běhounu poskytuje výjimečně hladkou jízdu bez ohledu na to, na jakém povrchu jedete. Technologie odolná proti poškození. Odolné dlouhodobé materiály. Carlisle Trail Wolf si vede výjimečně dobře na středně tvrdých a terénních plochách. Carlisle Trail Wolf je odolná proti propíchnutí pneumatiky. Vyšší kvalita pryžová směs, odolná proti proražení a předčasné opotřebení. Ideální pro menší 2WD a 4WD čtyřkolky. Kvalitní trakce v každém počasí a terénu. Pryžová směs pneumatiky Carlisle Trail Wolf zajišťuje, že vydrží s vámi po velmi dlouhou dobu. Ochrana kola před riziky = vestavěný lem. Carlisle Trail Wolf je ATV pneumatika speciálně pro řidiče, kteří hledají vynikající trvanlivost s předvídatelným řízením. Předvídatelné řízení, které vás nasměruje, kam budete chtít. Záběrová pneumatika Carlisle Trail Wolf pro terénní čtyřkolky a ostatní ATV stroje.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru