Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Turf Tamer

Rozměry
Šířka
22.5
Profil
10.00
Průměr
-8
TL, 4PR

Pevné konstrukce bočnice chrání pneumatiku Carlisle Turf Tamer proti poškození prvků. Výjimečná ovladatelnost a optimalizovaná trakce. Carlisle Turf Tamer je odolná proti propíchnutí pneumatiky. Měkká pryžová směs a lehká konstrukce...
Více informací

-6%
Turf Tamer

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-6%

Pevné konstrukce bočnice chrání pneumatiku Carlisle Turf Tamer proti poškození prvků. Výjimečná ovladatelnost a optimalizovaná trakce. Carlisle Turf Tamer je odolná proti propíchnutí pneumatiky. Měkká pryžová směs a lehká konstrukce z Carlisle Turf Tamer činí rychlou pneumatiku. Pryžová směs pneumatiky Carlisle Turf Tamer zajišťuje, že vydrží s vámi po velmi dlouhou dobu. Ochrana kola před riziky = vestavěný lem. Vyšší kvalita pryžové směsi, odolná proti proražení a předčasné opotřebení. Duté středové samočisticí čepy poskytují extra trakci. Boční stěny odolné proti průrazu zajišťují dlouhou životnost pneu.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru