Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Turf Tamer Knobby

Rozměry
Šířka
22.5
Profil
10
Průměr
-8
46F
TL, 2PR

Výjimečná ovladatelnost a optimalizovaná trakce pneumatik Carlisle Turf Tamer Knobby. Robustní pneumatika ATV s dezenem Turf Tamer Knobby pro hladkou jízdu s extra trakcí. Vyšší kvalita pryžové směsi, odolná proti...
Více informací

Turf Tamer Knobby

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Výjimečná ovladatelnost a optimalizovaná trakce pneumatik Carlisle Turf Tamer Knobby. Robustní pneumatika ATV s dezenem Turf Tamer Knobby pro hladkou jízdu s extra trakcí. Vyšší kvalita pryžové směsi, odolná proti proražení a předčasné opotřebení. Pevné konstrukce bočnice chrání ji proti poškození prvků.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru