Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Cheng Shin C-9312

Rozměry
Šířka
25
Profil
11.00
Průměr
-12
48J
TL, 4PR

Hluboké hroty pneu Cheng Shin C-9312 s velkým rozestupem snadno vylučují bláto a poskytují optimální trakci. Zuby dezénu poskytují dobrou přilnavost pneu i na nezpevněném povrchu. Pneumatika Cheng Shin C-9312...
Více informací

C-9312
4 361 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Hluboké hroty pneu Cheng Shin C-9312 s velkým rozestupem snadno vylučují bláto a poskytují optimální trakci. Zuby dezénu poskytují dobrou přilnavost pneu i na nezpevněném povrchu. Pneumatika Cheng Shin C-9312 je vybavena agresivním dezénem pro lepší trakci. Poskytuje pohodlnou jízdu na udusaných cestách. Široký dezén běhounu pneumatik Cheng Shin C-9312 v kombinaci se silnou kostrou zvládne každou pěšinku a cestičku i v nejodlehlejších oblastech divočiny. Ramenní výstupky poskytují širokou stopu pro trakci.

Společnost Maxxis Internatinal (CHENG SHIN - CST) vyrábí pneumatiky nejen pro osobní a nákladní automobily ale i pro veškerá terénní a závodní vozidla, motocykly, čtyrkolky, jizdní kola a v programu společnosti nechybí také pneumatiky pro vozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Společnost Maxxis považuje za svůj hlavní cíl bezpečnost, provedení a prvotřídní kvalitu všech druhů pneumatik, které vyrábí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru