Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Duro DI2003 BlackHawk II

Rozměry
Šířka
16
Profil
8
Průměr
R7

DI-2003 BLACK HAWK je pneumatika vybavená otevřeným vzorkem s hranami, který zabraňuje sklouznutí a snižuje brzdnou vzdálenost ve všech podmínkách. Konvergující pevné tyče nabízejí maximální trakci a stabilitu při řízení,...
Více informací

DI2003 BlackHawk II

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

DI-2003 BLACK HAWK je pneumatika vybavená otevřeným vzorkem s hranami, který zabraňuje sklouznutí a snižuje brzdnou vzdálenost ve všech podmínkách. Konvergující pevné tyče nabízejí maximální trakci a stabilitu při řízení, brzdění a zatáčení. Střídající se široké a úzké boky pneumatiky zvyšují stabilitu při tvrdých zatáčkách. Hluboké úhlové lopatky zlepšují čištění vzorku. Tato pneumatika je montována na POLARIS Big Wheel Kit a KYMCO New Maxxer 50. DI-2003 BLACK HAWK je cenově dostupná pneumatika s agresivním vzorkem, která je navržena pro zlepšení trakce a stability ve všech jízdních podmínkách. Otevřený vzorek s hranami zajišťuje vynikající výkon při brzdění a zabraňuje sklouznutí na různých površích. Konstrukce pneumatiky s konvergujícími pevnými tyčemi poskytuje optimální řízení a stabilitu během jízdy. Díky širokým a úzkým bokům se pneumatika přizpůsobuje tvrdým zatáčkám a zvyšuje stabilitu vozidla. Mimo to, hluboké úhlové lopatky pomáhají udržet vzorek čistý, což zajišťuje lepší výkon na blátě a jiných podobných površích.

DURO je odvozeno z anglického slova "durability" (odolnost). Čtyři písmena - D, U, R a O - představují čtyři pilíře, které podporují tuto zásadu nejvyšší kvality: Spolehlivost, Využitelnost, Rychlost a Vynikající. Spolehlivost: S více než 70 lety věnovanými výrobě pneumatik s nejvyšší kvalitou. Využitelnost: Komplexní produktová řada DURO splňuje a uspokojuje potřeby každého zákazníka, od osobních automobilů, lehkých nákladních vozidel, SUV, motocyklů, ATV, jízdních kol, přívěsů, speciálních vozidel až po závodní karty. Rychlost: Zasazujeme se o překonání očekávání našich zákazníků a plnou spokojenost, a to od rychlé komunikace až po plynulé dodání s maximální efektivitou, a samozřejmě vynikající stabilitou a výkonem pneumatik DURO. Vynikající: Skvělá kvalita, pokročilá technologie a vynikající služby jsou naším závazkem, abychom uspokojili širokou škálu zájmů a aplikací, množství certifikací a ocenění je důkazem, například vítězové Red Dot Award a Taiwan Excellence Award v roce 2018.

Společnost existuje od roku 1945 a za tu dobu se naučila několik věcí o výrobě pneumatik a duší. Do každého výrobku investuje více než 70 let technologického know-how, aby zajistila, že každý výrobek je navržen a vyroben s ohledem na bezpečnost, dlouhou životnost a maximální účinnost pro konkrétní aplikaci zákazníků. S renomovanou značkou DURO vyrábí kompletní řadu pneumatik, od silničních motocyklů, jízdních kol, průmyslových, zemědělských, osobních automobilů, speciálních vozidel až po pneumatiky pro nákladní vozy a autobusy. Spolu s nabídkou OEM služeb se společnost DURO snaží uspokojit veškeré potřeby zákazníků v oblasti pneumatik. Aby splňovala certifikační standardy, provádí společnost DURO přísnou kontrolu a zajišťování kvality ve všech fázích výrobního procesu. Pouze certifikované produkty jsou schváleny k prodeji. Vítězství v soutěži Red Dot Award a Taiwan Excellence Award v roce 2018 jsou důkazem úsilí společnosti DURO. Společnost DURO je zasvěcena bezpečnosti, dlouhodobému výkonu a spolehlivosti, což se odráží i v názvu značky.

Nahoru