Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Duro DI2012

Rozměry
Šířka
21
Profil
7
Průměr
R10
25N

Pneumatika Duro DI2012 je ideální volbou pro motokros, cross-country jízdu a rekreační terénní jízdu. Je vybavena optimálně umístěnými lopatkami ve tvaru kostiček, které poskytují širokou stabilitu, snižují deformace, zvyšují trakci...
Více informací

DI2012
1 343 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Duro DI2012 je ideální volbou pro motokros, cross-country jízdu a rekreační terénní jízdu. Je vybavena optimálně umístěnými lopatkami ve tvaru kostiček, které poskytují širokou stabilitu, snižují deformace, zvyšují trakci a skvěle drží při průjezdu zatáčkami. Tato pneumatika Duro DI2012 je navržena tak, aby poskytovala vynikající trakci na volném povrchu i tvrdém terénu. Je vybavena také lopatkami na ramenech, které zajišťují předvídatelné sklouznutí a rychlý výstup z kolejí. To přispívá k vyšší stabilitě a kontrole pneumatiky při jízdě v náročných podmínkách.

Pneumatika Duro DI2012 je vhodná jako přední pneumatika pro modely YAMAHA Raptor 250, Raptor YFM 660/700, Banshee 350 a YFZ 450, POLARIS Phoenix 200. Tato pneumatika je navržena s důrazem na výkon, spolehlivost a bezpečnost v terénu, což z ní činí ideální volbu pro tyto vozidla.

DURO je odvozeno z anglického slova "durability" (odolnost). Čtyři písmena - D, U, R a O - představují čtyři pilíře, které podporují tuto zásadu nejvyšší kvality: Spolehlivost, Využitelnost, Rychlost a Vynikající. Spolehlivost: S více než 70 lety věnovanými výrobě pneumatik s nejvyšší kvalitou. Využitelnost: Komplexní produktová řada DURO splňuje a uspokojuje potřeby každého zákazníka, od osobních automobilů, lehkých nákladních vozidel, SUV, motocyklů, ATV, jízdních kol, přívěsů, speciálních vozidel až po závodní karty. Rychlost: Zasazujeme se o překonání očekávání našich zákazníků a plnou spokojenost, a to od rychlé komunikace až po plynulé dodání s maximální efektivitou, a samozřejmě vynikající stabilitou a výkonem pneumatik DURO. Vynikající: Skvělá kvalita, pokročilá technologie a vynikající služby jsou naším závazkem, abychom uspokojili širokou škálu zájmů a aplikací, množství certifikací a ocenění je důkazem, například vítězové Red Dot Award a Taiwan Excellence Award v roce 2018.

Společnost existuje od roku 1945 a za tu dobu se naučila několik věcí o výrobě pneumatik a duší. Do každého výrobku investuje více než 70 let technologického know-how, aby zajistila, že každý výrobek je navržen a vyroben s ohledem na bezpečnost, dlouhou životnost a maximální účinnost pro konkrétní aplikaci zákazníků. S renomovanou značkou DURO vyrábí kompletní řadu pneumatik, od silničních motocyklů, jízdních kol, průmyslových, zemědělských, osobních automobilů, speciálních vozidel až po pneumatiky pro nákladní vozy a autobusy. Spolu s nabídkou OEM služeb se společnost DURO snaží uspokojit veškeré potřeby zákazníků v oblasti pneumatik. Aby splňovala certifikační standardy, provádí společnost DURO přísnou kontrolu a zajišťování kvality ve všech fázích výrobního procesu. Pouze certifikované produkty jsou schváleny k prodeji. Vítězství v soutěži Red Dot Award a Taiwan Excellence Award v roce 2018 jsou důkazem úsilí společnosti DURO. Společnost DURO je zasvěcena bezpečnosti, dlouhodobému výkonu a spolehlivosti, což se odráží i v názvu značky.

Nahoru