Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Kenda K 546 Speedracer

Rozměry
Šířka
21
Profil
7.00
Průměr
-10
40N
TL

Pneumatiky Kenda splňují nejpřísnější normy v oboru. Pneumatika Kenda K 546 je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu. Pneumatika Kenda K 546 má navržený běhoun pro...
Více informací

K 546 Speedracer

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Kenda splňují nejpřísnější normy v oboru. Pneumatika Kenda K 546 je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu. Pneumatika Kenda K 546 má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Ať už hledáte pneumatiku pro vaši čtyřkolku pro jízdu na tvrdém povrchu a nebo hledáte pneumatiku se kterou budete moct opečovávat vaši zahradu , pneumatika Kenda K-546 je pro vás tou správnou volbou. Tvrdý kaučuk pneumatiky Kenda K 546 pro dlouhou životnost pneu zaručuje o cca 50% delší výdrž běhounu než měly vaše původní pneumatiky. Pneumatika Kenda K 546 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Konstrukce Kenda K 546 je vhodná i pro extrémní závodění čtyřkolek na drsném terénu, určeno pro přední nápravy.. Pneumatika Kenda K 546 pro použití v náročném terénu ale i pro jízdu po zatravněných plochách kde nebude ničit vaši zeleň. Vhodná pro jízdu v terénu i na hladkém povrchu. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu Kenda K 546 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průpichu a průrazu pneumatiky.

Společnost KENDA USA byla založena v roce 1962 a je největším světovým výrobcem veloplášťů a veloduší ve špičkové kvalitě. Zabývá se také výrobou pneumatik pro ATV čtyřkolky, zahradní traktůrky a motopláště. Na silnici, stezce nebo závodní dráze se můžete spolehnout na kvalitu Kenda. Pneumatiky Kenda jsou navrženy pro výkon a hodnotu v široké škále zájmů a aplikací. Kenda je jméno, kterému lidé důvěřují v oblasti pneumatik, od kol na dětském kočárku po pneumatiky na nákladním automobilu, kenda tu bude pro vaše potřeby pneumatik. Od roku 1962 nabízí Kenda vysoce kvalitní pneu pro osobní a lehká nákladní vozidla, jízdní kola, motocykly, čtyřkolky, přívěsy, motokáry, golfové vozy, trávník a zahradu, invalidní vozíky a smykem řízené nakladače / zemědělská vozidla. Kenda distribuuje své produkty ve více než 150 zemích a zaměstnává více než 10 000 lidí. V roce 2012 byla společnost kenda jmenována 29. největším světovým výrobcem pneumatik. Společnost kenda neustále vylepšovala své výrobní zařízení, aby zlepšila efektivitu výroby, a mohli nabídnout cenově nejvýhodnější produkty a přenést úspory na spotřebitele.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru