Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Kenda K299

Rozměry
Šířka
25
Profil
10.00
Průměr
-12
50N
TL, 6PR

Pneumatiky Kenda splňují nejpřísnější normy v oboru. Vestavěný chránič ráfku pro mimořádnou ochranu bočnice a ráfku. Má dlouhou životnost i při jízdě po silnici a silniční homologaci ve všech rozměrech....
Více informací

K299

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Kenda splňují nejpřísnější normy v oboru. Vestavěný chránič ráfku pro mimořádnou ochranu bočnice a ráfku. Má dlouhou životnost i při jízdě po silnici a silniční homologaci ve všech rozměrech. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Zvláštní ramenní žebra chrání stěnu a okraje pneumatiky. Pneumatika Kenda K 299 má vzorek nové generace se zcela novým profilem, kostrou a směsí. Kvalitní konstrukce s velmi agresivním vzorkem a dlouhou životností i při jízdě po silnici. Pneumatika má velmi dobrý záběr jak na nezpevněném bahnitém povrchu, tak na pevném podkladu. Pneu Kenda K 299 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průpichu a průrazu pneumatiky. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Tvrdý kaučuk pneumatiky Kenda K 299 pro dlouhou životnost pneu zaručuje o cca 50% delší výdrž běhounu než měly vaše původní pneumatiky. Vhodná pro jízdu v terénu i na hladkém povrchu. Pneumatika Kenda K 299 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneumatika Kenda K 299 je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu. Přepracovaný dezén pneumatiky Kenda K 299 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Velmi oblíbená pneumatika, do nejnáročnějšího terénu. Pneumatika Kenda K 299 má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Kenda K 299 na tvrdém povrchu.

Společnost KENDA USA byla založena v roce 1962 a je největším světovým výrobcem veloplášťů a veloduší ve špičkové kvalitě. Zabývá se také výrobou pneumatik pro ATV čtyřkolky, zahradní traktůrky a motopláště. Na silnici, stezce nebo závodní dráze se můžete spolehnout na kvalitu Kenda. Pneumatiky Kenda jsou navrženy pro výkon a hodnotu v široké škále zájmů a aplikací. Kenda je jméno, kterému lidé důvěřují v oblasti pneumatik, od kol na dětském kočárku po pneumatiky na nákladním automobilu, kenda tu bude pro vaše potřeby pneumatik. Od roku 1962 nabízí Kenda vysoce kvalitní pneu pro osobní a lehká nákladní vozidla, jízdní kola, motocykly, čtyřkolky, přívěsy, motokáry, golfové vozy, trávník a zahradu, invalidní vozíky a smykem řízené nakladače / zemědělská vozidla. Kenda distribuuje své produkty ve více než 150 zemích a zaměstnává více než 10 000 lidí. V roce 2012 byla společnost kenda jmenována 29. největším světovým výrobcem pneumatik. Společnost kenda neustále vylepšovala své výrobní zařízení, aby zlepšila efektivitu výroby, a mohli nabídnout cenově nejvýhodnější produkty a přenést úspory na spotřebitele.

Nahoru