Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Maxxis M-923

Rozměry
Šířka
19
Profil
7.00
Průměr
-8
30F
TL

Výborná cena, spolehlivý výkon, univerzální použití. Tato univerzálně využitelná bezdušová pneu ve dvou plátnovém provedení má nízkou pořizovací cenu. Silný profil je vhodný pro použití na silnici, na měkký povrch...
Více informací

M-923
2 892 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Výborná cena, spolehlivý výkon, univerzální použití. Tato univerzálně využitelná bezdušová pneu ve dvou plátnovém provedení má nízkou pořizovací cenu. Silný profil je vhodný pro použití na silnici, na měkký povrch i do písku. Maxxis M923 je přední pneumatika pro sportovní čtyřkolky z nižší cenové kategorie.

Společnost Maxxis Internatinal vyrábí pneumatiky nejen pro osobní a nákladní automobily ale i pro veškerá terénní a závodní vozidla, motocykly, čtyrkolky, jizdní kola a v programu společnosti nechybí také pneumatiky pro vozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Společnost Maxxis byla založena v Tchaj-wanu v roce 1967 a stala se jednou z největších a nejrespektovanějších výrobců pneumatik na světě. Maxxis vyrábí vysoce kvalitní pneumatiky a dodává je do 180 zemí na všech kontinentech. Pneumatiky jsou známé a důvěryhodné všude pro svou vysokou kvalitu,výkon a přijatelnou cenu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru