Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Maxxis M-931

Rozměry
Šířka
22
Profil
8.00
Průměr
R10
TL, 4PR

ATV a quad pneu Maxxis M-931. Maximalizovaná trakce, 4 i 6-ti plátnové provedení, optimální odolnost vůči průrazu, maximálně snížené kroucení běhounu, prodloužená životnost běhounu. Za poslední desetiletí se jméno “Razr”...
Více informací

M-931
2 176 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

ATV a quad pneu Maxxis M-931. Maximalizovaná trakce, 4 i 6-ti plátnové provedení, optimální odolnost vůči průrazu, maximálně snížené kroucení běhounu, prodloužená životnost běhounu. Za poslední desetiletí se jméno “Razr” stalo synonymem pro vítězství. Pneumatiky Razr pracují nejlépe při jízdě na hranici svých limitů na všech typech terénu. Široký profil poskytuje zvýšenou přilnavost pneumatiky při akceleraci i brždění. Vysoký výkon a vynikající jízdní vlastnosti. Jeho špunty vystupují přes plochu běhounu pro větší styčnou plochu, s výjimečnou odolností proti průrazu. Maxxis M931 je přední pneumatika na čtyřkolku se špičkovou trakcí pro sportovní jízdu. Laboratorně testována a její kvality byly ověřeny v nejnáročnějších soutěžích národních šampionátů seriálu cross country. Speciálně formulovaná závodní směs s pevně navrženými špunty poskytuje výbornou trakci a zároveň prodlužuje životnost běhounu.

Společnost Maxxis Internatinal vyrábí pneumatiky nejen pro osobní a nákladní automobily ale i pro veškerá terénní a závodní vozidla, motocykly, čtyrkolky, jizdní kola a v programu společnosti nechybí také pneumatiky pro vozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Společnost Maxxis byla založena v Tchaj-wanu v roce 1967 a stala se jednou z největších a nejrespektovanějších výrobců pneumatik na světě. Maxxis vyrábí vysoce kvalitní pneumatiky a dodává je do 180 zemí na všech kontinentech. Pneumatiky jsou známé a důvěryhodné všude pro svou vysokou kvalitu,výkon a přijatelnou cenu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru