Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Maxxis M-934

Rozměry
Šířka
20
Profil
11.00
Průměr
-10
TL, 6PR

Pneumatika Maxxis M-934 je vyvinuta a vyrobena speciálně pro cross country. Vysoký výkon a vynikající jízdní vlastnosti. Zvětšené špalky dezénu zlepšují úroveň trakce a ovládání stroje při kontrolovaném smyku. Zvýšená...
Více informací

M-934
3 282 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Maxxis M-934 je vyvinuta a vyrobena speciálně pro cross country. Vysoký výkon a vynikající jízdní vlastnosti. Zvětšené špalky dezénu zlepšují úroveň trakce a ovládání stroje při kontrolovaném smyku. Zvýšená hloubka výstupků dezénu slouží ke zlepšení úrovně trakce a ovládání stroje při smyku a skluzu. Agresivní vzorek běhounu pneumatik Maxxis M-934 slouží k větší schopnosti záběru pneumatiky.

Společnost Maxxis Internatinal vyrábí pneumatiky nejen pro osobní a nákladní automobily ale i pro veškerá terénní a závodní vozidla, motocykly, čtyrkolky, jizdní kola a v programu společnosti nechybí také pneumatiky pro vozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Společnost Maxxis byla založena v Tchaj-wanu v roce 1967 a stala se jednou z největších a nejrespektovanějších výrobců pneumatik na světě. Maxxis vyrábí vysoce kvalitní pneumatiky a dodává je do 180 zemí na všech kontinentech. Pneumatiky jsou známé a důvěryhodné všude pro svou vysokou kvalitu,výkon a přijatelnou cenu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru