Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Maxxis M-939

Rozměry
Šířka
18
Profil
7.00
Průměr
-8
TL, 2PR

Směrový dezén pneumatik Maxxis M-939 nabízí přesné řízení a brzdění. Vzorek běhounu pneumatik Maxxis M-939 slouží k větší schopnosti záběru pneumatiky. Speciálně konstruované pro Eton čtyřkolky. Pryžová směs pneu Maxxis...
Více informací

M-939
2 076 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Směrový dezén pneumatik Maxxis M-939 nabízí přesné řízení a brzdění. Vzorek běhounu pneumatik Maxxis M-939 slouží k větší schopnosti záběru pneumatiky. Speciálně konstruované pro Eton čtyřkolky. Pryžová směs pneu Maxxis M-939 je navržena tak, aby maximalizovala trakci a poskytovala rovnoměrné opotřebení. Vysoký výkon a vynikající jízdní vlastnosti.

Společnost Maxxis Internatinal vyrábí pneumatiky nejen pro osobní a nákladní automobily ale i pro veškerá terénní a závodní vozidla, motocykly, čtyrkolky, jizdní kola a v programu společnosti nechybí také pneumatiky pro vozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Společnost Maxxis byla založena v Tchaj-wanu v roce 1967 a stala se jednou z největších a nejrespektovanějších výrobců pneumatik na světě. Maxxis vyrábí vysoce kvalitní pneumatiky a dodává je do 180 zemí na všech kontinentech. Pneumatiky jsou známé a důvěryhodné všude pro svou vysokou kvalitu,výkon a přijatelnou cenu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru