Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance 570

Rozměry
Šířka
500
Profil
70
Průměr
R24
164A8
TL

Pevná konstrukce pneumatiky Alliance 570 vyztužená ocelovými pásy umožňuje vyšší rychlost vozidla. Radiální MPT pneumatiky pro nejrůznější účely použití, teleskopické nakladače atd. Alliance 570 je ideální radiální pneumatika pro zemědělské,...
Více informací

570

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pevná konstrukce pneumatiky Alliance 570 vyztužená ocelovými pásy umožňuje vyšší rychlost vozidla. Radiální MPT pneumatiky pro nejrůznější účely použití, teleskopické nakladače atd. Alliance 570 je ideální radiální pneumatika pro zemědělské, průmyslové a stavební práce. Vysoké nosnosti i při nízkém tlaku vzduchu. Radiální textilní kostra pláště vyztužená ocelovým kordem. Profil ve tvaru AS pro dobrou trakci při použití na orné půdě. Dezén umožňuje silnou přilnavost a vysokou trakci na měkkém povrchu, stejně jako komfortní práci na tvrdých površích.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru