Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance 601 M+S

Rozměry
Šířka
385
Profil
55
Průměr
R18
140/140A8/B
TL

Pneumatiky Alliance 601 M+S jsou vhodné pro malé nakladače a bagry do bláta a sněhu. Radiální pneumatiky se silnou nylonovou konstrukcí a ocelovým kordem. Vysoká styčná plocha poskytuje dobré rozdělení...
Více informací

601 M+S

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Alliance 601 M+S jsou vhodné pro malé nakladače a bagry do bláta a sněhu. Radiální pneumatiky se silnou nylonovou konstrukcí a ocelovým kordem. Vysoká styčná plocha poskytuje dobré rozdělení tlaku. Vysoká odolnost proti opotřebování a s tím spojená dlouhá životnost.

Konstrukce radiální pneumatiky, založená na silných tkaninách chráněných ocelovými pásy, slibuje dlouhou životnost pneumatik. Model 601 M + S od výrobce Alliance zajišťuje také vysokou trakci a efektivní schopnost samočištění. Traktor Heavy Duty: Pneumatika Alliance 601 M + S byla vyvinuta pro použití v oblasti stavebních a agroindustriálních zařízení. Velmi vysoký poloměr koruny poskytuje širokou kontaktní plochu a umožňuje rovnoměrné rozložení tlaku na zemi. Nesměrový dezén běhounu je vhodný pro všechny typy povrchů, který zajišťuje stejnou trakci v obou směrech.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru