Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • S - řízená, Regionální

Barum BF 200 R

Rozměry
Šířka
245
Profil
70
Průměr
R17.5
136/134M
TL, 14PR, M+S, 3PMSF

Pneumatiky Barum BF 200 R jsou nákladní pneumatiky pro regionální dopravu na řízenou nápravu, s vysokým kilometrovým výkonem, odolnou kostrou a optimalizovaným výkonem za mokra. Nová řada pneumatik Barum BF...
Více informací

BF 200 R

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Barum BF 200 R jsou nákladní pneumatiky pro regionální dopravu na řízenou nápravu, s vysokým kilometrovým výkonem, odolnou kostrou a optimalizovaným výkonem za mokra. Nová řada pneumatik Barum BF 200 R nabízí spolehlivý každodenní výkon a je ideální pro plnění náročných časových úkolů a odolávání tlaků na náklady. Tyto pneumatiky jsou díky své robustní kostře vhodné jak k protektorování, tak i k prořezávání. Nová směs na běhounu zajišťuje bezpečný handling a chování pneumatiky zejména na mokré vozovce. Obě pneumatiky BF200 R a BD200 R nesou označení M+S, přičemž pneumatika na hnací nápravu má ještě označení 3PMSF.

Barum je značka, která působí na trhu pneumatik již více než 70 let. Za tuto dobu získaly pneumatiky Barum prestiž na celém světě díky bohatým zkušenostem, výrobním know-how a spolehlivosti. Výrobní závod v Otrokovicích je v současnosti největší výrobní jednotkou v Evropě. Splnili jsme ty nejnáročnější mezinárodní audity kvality výroby a obstáli jsme na výbornou i při interních auditech nejprestižnějších výrobců automobilů jako je Volvo, BMW, VW, Škoda, Renault, Ford či Peugeot. Naše znalosti a výrobní dovednosti se odráží i ve filozofii naší značky. Výrobky Barum se snaží poskytnout svým zákazníkům ten nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Kromě ostatních špičkových vlastností, prokázaných v testech nezávislých časopisů a autoklubů, poskytují naše pneu vysoký kilometrový výkon. Barum vyrábí pneumatiky v nejmodernějších závodech v Evropě pod záštitou silné skupiny Continental AG. Barum patří k nejúspěšnějším výrobcům pneumatik ve střední Evropě a jeho slogan hovoří jasně: Chytrá volba.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru