Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • S - řízená, Smíšený (On-Off)
  • Prémiová kvalita

Hankook AM11

Rozměry
Šířka
13
Průměr
R22.5
156/150K
TL, 18PR, M+S, 3PMSF

Inovativní provedení běhounu Hankook AM11 se stupňovitými žebry a velkými rameny zajišťuje vynikající příčnou stabilitu i precizní ovladatelnost pneumatiky Hankook AM11 (smíšený provoz). Bočnice a směs běhounu se stará o...
Více informací

-39%
AM11
17 681 Kč 10 769 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-39%

Inovativní provedení běhounu Hankook AM11 se stupňovitými žebry a velkými rameny zajišťuje vynikající příčnou stabilitu i precizní ovladatelnost pneumatiky Hankook AM11 (smíšený provoz). Bočnice a směs běhounu se stará o rovnoměrné opotřebení a vysoký kilometrový výkon pneumatiky. Konstrukce pneumatiky Hankook AM11 (smíšený): Struktura nárazníků poskytuje minimální deformace pro nižší spotřebu paliva, Konstrukce kordových vláken pneumatiky zaručuje minimální deformace kostry pro vyšší odolnost, Patní sekce pneumatiky je upravena pro delší životnost a lepší protektorovatelnost. Pneumatika Hankook AM11 se vyznačuje vysokou řídící a směrovou stabilitou. Pneumatika Hankook AM11 je navržena na všechny pozice v regionálním provozu.

Pneumatika Hankook AM11 je pneumatika vyrobená především pro dodávkové a nákladní automobily. Díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky. Nákladní pneumatika Hankook AM11 je přátelská k životnímu prostředí s vylepšeným využitím paliva a dlouhým km proběhem. Pneumatika má špičkovou přilnavost na mokré i suché vozovce. Pneumatika Hankook AM11 skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Pneumatika Hankook AM11 vyniká skvělou přilnavostí za mokra, a tím pomáhá předcházet aquaplanningu. Široký dezén s drážkami spolu s unikátním složením směsi pneumatiky Hankook AM11 dodávají běhounu rovnoměrné opotřebení a výborný kilometrový nájezd. Hankook AM11 má vysokou ovladatelnost za jakýchkoliv podmínek. Dezén pneumatiky Hankook AM11 umožňuje efektivní ochranu proti zachytávání kamínků. Nízká hlučnost a efektivní hospodárnost doplňují celkový pozitivní vliv pneumatiky Hankook AM11 (smíšený).

Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy.. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru