Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • D - záběrová, Regionální
  • Prémiová kvalita

Hankook DH35

Rozměry
Šířka
235
Profil
75
Průměr
R17.5
132/130M
TL, 16PR, M+S, 3PMSF

Pneu Hankook DH35 je pneumatika, která svojí cenou a výkonem absolutně přesvědčí. Specialista pro hnací nápravy Hankook DH35 (regionální) je určen pro střední vzdálenosti. Hankook DH35 je záběrová pneu pro...
Více informací

-20%
DH35

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-20%

Pneu Hankook DH35 je pneumatika, která svojí cenou a výkonem absolutně přesvědčí. Specialista pro hnací nápravy Hankook DH35 (regionální) je určen pro střední vzdálenosti. Hankook DH35 je záběrová pneu pro hnané nápravy, která nabízí skvělé jízdní výkony a nízký valivý odpor. Optimalizovaný dezén se stará o optimální dotyk pneumatiky Hankook DH35 (regionální) s vozovkou a rovnoměrné opotřebení při stoupajícím kilometrovém výkonu.

Pneu Hankook DH35 (regionální) je nová záběrová pneumatika pro rozmanité jízdní podmínky. Běhoun pneumatiky se skládá ze 6 tuhých žeber a šestihranných bloků, které umožňují lepší přilnavost k silnici, vyšší kilometrový výkon a snížení nepravidelného opotřebení. Speciální tvar dezénu pneumatiky Hankook DH35 zaručuje ve spojení s nově vyvinutou směsí běhounu optimální záběr. Samovolně regenerující lamely, inovace patentovaná společností Hankook jsou umístěny ve středu každého bloku, a jsou preventivní opatření proti zlomeninám okrajů oken, což má za následek dobrou trakci po celou dobu životnosti pneumatiky. Pneumatika Hankook DH35 (regionální) je pneumatika pro hnací nápravy pro regionální a dálkovou dopravu.

Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

EU štítek

EU
C
D
70 dB

Dle nového nařízení EU je nyní nutno označovat pneumatiky podle jejich vlivu na spotřebu paliva, stupně přilnavosti za mokra a úrovně hluku, který generují. Účelem tohoto značení je zvýšení bezpečnosti a efektivity silniční dopravy prostřednictvím propagace palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hlukovou hladinou. Podle základního rozlišení je třída A ta nejlepší a třída G nejhorší.

Na spotřebu paliva má vliv valivý odpor pneumatiky

Síla, která při točení pneumatiky působí proti směru jízdy, se nazývá valivý odpor. Díky tomu, že typ pneumatik ovlivňuje spotřebu paliva u osobních aut z 20 % a u nákladních z 35 %, je potřeba usilovat o nízké hodnoty valivého odporu.

Přechod mezi pneumatikami třídy C a B má na spotřebu osobního vozidla vliv v rozpětí 2,5 % – 4,5 %.

Bezpečnost ovlivňuje přilnavost pneumatiky za mokra

Přilnavost za mokra představuje z hlediska bezpečnosti naprosto zásadní vlastnost pneumatiky. Vysoká přilnavost znamená krátkou brzdnou dráhu při jízdě v dešti.

Rozdíl mezi jednotlivými třídami znamená prodloužení či zkrácení brzdné dráhy o 2,6 m (při brždění na mokré vozovce v rychlosti 80 km/h).

Způsobený hluk (v decibelech)

Úroveň hluku generovaného dopravou má významný vliv na životní prostředí. Je ovlivňován několika faktory, mezi které patří intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemný vliv vozovky a pneumatiky.

Hodnota, která je na etiketě uvedena, neoznačuje úroveň hluku, kterou při jízdě vnímá řidič. Jde o vnější úroveň hluku, která přispívá k akustickému znečištění.

  • 1 černá zvuková vlna – 3 dB (A) méně než limit EC Reg 661/2009.
  • 2 černé zvukové vlny – splňuje EC Reg 661/2009 limity.
  • 3 černé zvukové vlny – splňuje EC Dir. 2001/43 limity. (Nejhorší výkon.)

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru