Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • D - záběrová, Terénní
  • Prémiová kvalita

Hankook DM04

Rozměry
Šířka
13
Průměr
R22.5
154/150K
TL, 18PR, M+S

Nákladní pneumatiky Hankook DM04 (terénní) jsou pneumatiky určené řízeným nápravám pro použití v náročných podmínkách silničního provozu. Hluboký dezén určený především na hnané nápravy. Překrývající se dezénové bloky pneu přispívají...
Více informací

-14%
DM04

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-14%

Nákladní pneumatiky Hankook DM04 (terénní) jsou pneumatiky určené řízeným nápravám pro použití v náročných podmínkách silničního provozu. Hluboký dezén určený především na hnané nápravy. Překrývající se dezénové bloky pneu přispívají k rovnoměrnému opotřebení po celém obvodu pneumatiky. Nákladní pneumatiky Hankook DM04 (terénní) poskytují vynikající kilometrový výkon a zároveň si zachovávají vysokou odolnost proti poškození v terénu. Pneumatiky Hankook DM04 (terénní) jsou optimalizovány pro vynikající trakci za všech jízdních podmínek. Pneumatiky Hankook DM04 zajišťují vynikající záběr na všech komunikacích. Odolná směs chrání proti poškození a garantuje vysokou životnost.

Dezén nákladní pneumatiky Hankook DM04 (terénní) vystřeluje kameny z pneu a prodlužuje tak životnost pneumatiky. Čtvercový tvar ramene a přítlak pneumatiky zaručují vynikající odolnost proti opotřebení, zatímco povrch drážek poskytuje vynikající odvod vody z pneumatiky. Pneumatika Hankook DM04 (terénní) je vhodná pro použití na hnací nápravy vozidel a sklápěcích zařízení. Hluboké a široké drážky v rameni pneumatiky Hankook DM04 poskytují znamenitý záběr v terénu a minimalizují nežádoucí zachytávání kamenů. Nákladní smíšená pneumatika Hankook DM04 (terénní).

Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru