Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • D - záběrová, Smíšený
  • Prémiová kvalita

Hankook DM11

Rozměry
Šířka
295
Profil
80
Průměr
R22.5
TL, M+S

Nová technologie menšího zadržování kamínků v drážkách. Pneumatika Hankook DM11 (smíšená doprava) je vhodná pro použití na hnací nápravy vozidel a zařízení. Hluboké a široké drážky v rameni pneumatiky Hankook...
Více informací

-40%
DM11
16 477 Kč 9 963 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-40%

Nová technologie menšího zadržování kamínků v drážkách. Pneumatika Hankook DM11 (smíšená doprava) je vhodná pro použití na hnací nápravy vozidel a zařízení. Hluboké a široké drážky v rameni pneumatiky Hankook DM11 poskytují znamenitý záběr v terénu a minimalizují nežádoucí zachytávání kamenů. Zvýšená odolnost proti prořezání a odírání běhounu a bočnic. Čtvercový tvar ramene a přítlak pneumatiky zaručují vynikající odolnost proti opotřebení, zatímco povrch drážek poskytuje vynikající odvod vody z pneumatiky. Směrový typ pneumatiky pro použití on/off-road. Kvalitní robustní pneumatika Hankook DM11 určená pro záběrové nápravy nákladních automobilů na staveniště. Nákladní pneumatiky Hankook DM11 (smíšená doprava) poskytují vynikající kilometrový výkon a zároveň si zachovávají vysokou odolnost proti poškození v terénu. Odolná směs chrání proti poškození a garantuje vysokou životnost. Speciálně vyvinutá pneumatika Hankook DM11 pro použití na hnací nápravy vozidel a sklápěcích zařízení. Pneumatika Hankook DM11 je vhodná pro použití na hnací nápravy vozidel a sklápěcích zařízení.

Odolná směs chrání proti poškození a garantuje vysokou životnost pneumatiky Hankook DM11. Pneumatika Hankook DM11 má dobré jízdní vlastnosti a nízkou hlučnost. Pneumatika Hankook DM11 pro nákladní automobily. Kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Překrývající se dezénové bloky pneu přispívají k rovnoměrnému opotřebení po celém obvodu pneumatiky. Perfektní odolnost pneumatiky Hankook DM11 je zajištěna prostřednictvím optimalizovaného designu pláště.. Pneumatiky Hankook DM11 zajišťují vynikající záběr na všech komunikacích. Lepší výkon pro on/off-road.

Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru