Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • S - řízená, Regionální

Kama NF201+

Rozměry
Šířka
315
Profil
60
Průměr
R22.5
152/148L
TL

Pneumatiky Kama NF 201+ jsou modelem podobným pneumatikám Kama NF 201, na rozdíl od nich však mají vylepšený dezén, který zlepšuje ovladatelnost a výkon. Snížená schopnost zachycování kamínků. Ruská značka...
Více informací

NF201+
8 011 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Kama NF 201+ jsou modelem podobným pneumatikám Kama NF 201, na rozdíl od nich však mají vylepšený dezén, který zlepšuje ovladatelnost a výkon. Snížená schopnost zachycování kamínků. Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Kvalitní pneumatiky Kama NF 201+ vhodné do drsných podmínek pro osobní, nákladní, Agro a stavební vozidla. Pneumatiky Kama NF 201+ mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Pneumatika Kama NF 201+ má výborný poměr cena / kvalita.

Pneumatiky nákladních automobilů Kama NF 201+ jsou určeny k montáži na přední nápravy (řízení) nákladních vozidel a lehkých užitkových vozidel, používaných hlavně ve městě a pro meziměstskou dopravu. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost. Nákladní pneumatiky Kama NF 201 jsou určeny pro vodící (přední) nápravy dálkových nákladních automobilů, které se pohybují hlavně po silnicích s pevným povrchem. Snížení přehřívání pneumatiky Kama NF 201+ i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Je možné je prořezávat a protektorovat.

Nová stavba běhounu snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Ruské nákladní pneumatiky Kama NF 201+ jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NF 201+ je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru