Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • D - záběrová, Smíšený

Kama NR201

Rozměry
Šířka
315
Profil
60
Průměr
R22.5
152/148K
TL, M+S

Snížení přehřívání pneumatiky Kama NR 201 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Nákladní pneumatiky Kama...
Více informací

NR201
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Snížení přehřívání pneumatiky Kama NR 201 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Nákladní pneumatiky Kama NR 201 se používají na záběrových (hnacích) nápravách nákladních vozů nejrůznějších nosností a užitkových vozidel, jejichž provoz je prováděn hlavně na místních a regionálních silnicích. Pneumatiky vynikají svojí robustní konstrukcí kostry i běhounu. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NR 201 je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Je možné je prořezávat a protektorovat. Nová stavba běhounu pneumatik NR 201 snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum. Pneumatiky Kama NR 201 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Snížená schopnost zachycování kamínků.

Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Kama dnes vyrábí přes 100 různých velikostí a dezénů pneumatik. Společnost vyrábí více než 120 velikostí a modelů pneu, včetně těch, vyvinutých odborníky z "Kama" vědeckého a technického centra. Pneumatika Kama NR 201 má výborný poměr cena / kvalita. Kvalitu Kama dokládá i skutečnost použití pneumatik v prvovýrobě automobilek jako jsou například: AvtoVAZ KAMAZ GAZ Group NEFAZ Izh-Avto SeAZ GM-AVTOVAZ. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost. Ruské nákladní pneumatiky Kama NR 201 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. JSC Nizhnekamskshina je největší výrobní společnost, která zaujímá vedoucí postavení mezi výrobci pneumatik v zemích Ruské federace a SNS. Společnost vyrábí pneumatiky KAMA a KAMA EURO.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru