Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • S - řízená, Dálkový

Kama NF501

Rozměry
Šířka
315
Profil
70
Průměr
R22.5
154/150L
TL, M+S

Nová stavba běhounu pneumatik NF 501 snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Zimní nákladní pneumatiky Kama NF 501 jsou určeny pro vodící (přední) nápravy nákladních vozidel, a...
Více informací

NF501
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nová stavba běhounu pneumatik NF 501 snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Zimní nákladní pneumatiky Kama NF 501 jsou určeny pro vodící (přední) nápravy nákladních vozidel, a také pro autobusy různých zatížení, které jezdí meziměstské a meziregionální trasy. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Pneumatiky Kama NF 501 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Snížená schopnost zachycování kamínků. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NF 501 je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost.

Kama dnes vyrábí přes 100 různých velikostí a dezénů pneumatik. Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Je možné je prořezávat a protektorovat. Kvalitu Kama dokládá i skutečnost použití pneumatik v prvovýrobě automobilek jako jsou například: AvtoVAZ KAMAZ GAZ Group NEFAZ Izh-Avto SeAZ GM-AVTOVAZ. Snížení přehřívání pneumatiky Kama NF 501 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Ruské nákladní pneumatiky Kama NF 501 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. Pneumatika Kama NF 501 má výborný poměr cena / kvalita.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru