Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Záběrová (poháněná), Urban

Kama NU301

Rozměry
Šířka
215
Profil
75
Průměr
R17.5
126/124M
TL

Ruské nákladní pneumatiky Kama NU 301 jsou záběrové pneumatiky pro použití na poháněných nápravách nákladních a užitkových vozidel různých nosností. Pneumatiky Kama NU 301 mají vysoký km nájezd a dobré...
Více informací

NU301

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Ruské nákladní pneumatiky Kama NU 301 jsou záběrové pneumatiky pro použití na poháněných nápravách nákladních a užitkových vozidel různých nosností. Pneumatiky Kama NU 301 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Pneumatiku Kama NU 301 je možné použít na poháněnou nápravu pro regionální a městský provoz. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NU 301 je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Stavba běhounu pneumatik NU 301 snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Snížená schopnost zachycování kamínků. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost.

Kama dnes vyrábí přes 100 různých velikostí a dezénů pneumatik. Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Je možné je prořezávat a protektorovat. Kvalitu Kama dokládá i skutečnost použití pneumatik v prvovýrobě automobilek jako jsou například: AvtoVAZ KAMAZ GAZ Group NEFAZ Izh-Avto SeAZ GM-AVTOVAZ. Snížení přehřívání pneumatiky Kama NU 301 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Ruské nákladní pneumatiky Kama NU 301 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. Pneumatika Kama NU 301 má výborný poměr cena / kvalita.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru