Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • S - řízená, Regionální

Matador F HR 4

Rozměry
Šířka
8.5
Průměr
R17.5
121/120L
TL, 10PR, M+S, 3PMSF

Dezén je určený pro hnací nápravy nákladních vozidel a autobusů. Zlepšený výkon na mokru a zvýšená ovladatelnost. Disponuje výbornými jízdními vlastnostmi a nízkou hlučností. Jde o užitkovou pneu vhodnou pro...
Více informací

F HR 4

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dezén je určený pro hnací nápravy nákladních vozidel a autobusů. Zlepšený výkon na mokru a zvýšená ovladatelnost. Disponuje výbornými jízdními vlastnostmi a nízkou hlučností. Jde o užitkovou pneu vhodnou pro celoroční využití. Nákladní pneumatika se zvýšeným kilometrovým výkonem a sníženou spotřebou paliva.

Všestranný profesionál. S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi. Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik. Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky. Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

Matador vyrábí kvalitní pneumatiky za přijatelnou cenu. Vyrábí pneu pro osobní a užitková, sportovní, offroad, lehké nákladní i nákladní automobily. Matador je značka skupiny CONTINENTAL.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru