Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Návěsová (vlečná)

Mitas CT 02

Rozměry
Šířka
6.7
Profil
-
Průměr
R13
94L
TT 6PR Multicar

Pneumatika Mitas CT-02 je výborná obzvlášť díky záběrovým i vodícím vlastnostem na sněhu. Pneumatika Mitas CT-02 je používaná na vozidlech typu Multicar a Barkas. Pneumatika je určená pro vozy Multicar....
Více informací

-22%
CT 02

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-22%

Pneumatika Mitas CT-02 je výborná obzvlášť díky záběrovým i vodícím vlastnostem na sněhu. Pneumatika Mitas CT-02 je používaná na vozidlech typu Multicar a Barkas. Pneumatika je určená pro vozy Multicar. Díky vyššímu vyplnění a pásovému dezénu má pneumatika Mitas CT-02 dobrou stabilitu a tichý provoz a to především na hladkých površích. Dobré jízdné vlastnosti a nízká hlučnost. Dezén pneumatiky Mitas CT-02 pro vozidla Multicar M25, Barkas, je vhodný především pro letní provoz na zpevněných komunikacích. Pneu má dezén se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Pneu Mitas CT-02 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru