Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Alliance 307

Rozměry
Šířka
20.50
Profil
-
Průměr
R25
167B
TL 16PR L2/E2/G2

Konstrukce poskytuje optimální odolnost, optimální trakci a odolnost vůči poškození a také umožňuje, aby pneumatika Alliance 307 měla vynikající samočisticí vlastnosti a dlouhou životnost. Konstrukce pneumatiky pro dlouhotrvající službu v...
Více informací

307

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Konstrukce poskytuje optimální odolnost, optimální trakci a odolnost vůči poškození a také umožňuje, aby pneumatika Alliance 307 měla vynikající samočisticí vlastnosti a dlouhou životnost. Konstrukce pneumatiky pro dlouhotrvající službu v náročných podmínkách. Pneumatika Alliance 307 je model vyvinutý pro aplikace na vozidla/stroje typu Grader (srovnávač)-Loader (nakladač).

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru