Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Alliance 308

Rozměry
Šířka
20.50
Profil
-
Průměr
R25
167B
TL 16PR L2/G2

Pneumatika Alliance 308 obsahuje ozonové a povětrnostně odolné sloučeniny a má silnou nylonovou konstrukci. Dezén Alliance 308 má zuby které se překrývají, čímž zajišťují plynulou jízdu na jakémkoli typu povrchu...
Více informací

308

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance 308 obsahuje ozonové a povětrnostně odolné sloučeniny a má silnou nylonovou konstrukci. Dezén Alliance 308 má zuby které se překrývají, čímž zajišťují plynulou jízdu na jakémkoli typu povrchu a ideálně velký prostor mezi jednotlivými výstupky/bloky dezénu zajišťuje výborné samočisticí vlastnosti. Pneumatika Alliance 308 je flotační pneumatika, která je navržena pro těžkou službu na čelním nakladači. Model 308 má šikmé výstupky, které jsou dimenzovány a sešikmeny pro maximální trakci a jsou speciálně tvarované tak, aby odolaly trhání a štěpení.

Pneumatiky izraelského výrobce Alliance 308 pro bagry a nakladače za příznivou cenu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru