Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance 317

Rozměry
Šířka
16.00
Profil
70
Průměr
R20
145G
TL 14PR

Model pneumatik Alliance 317 je konstruován a certifikován s certifikátem "G", který zajistí nejlepší výkon pro on-road a off road služby v náročných podmínkách počasí. Pneumatika Alliance 317 poskytuje vynikající...
Více informací

317

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Model pneumatik Alliance 317 je konstruován a certifikován s certifikátem "G", který zajistí nejlepší výkon pro on-road a off road služby v náročných podmínkách počasí. Pneumatika Alliance 317 poskytuje vynikající přilnavost k hnacím kolům a má silnou konstrukci kostry z nylonu. Pneumatika Alliance 317 je určena pro aplikace vyžadující vysokou trakci.

Pneumatika Alliance 317 je MPT pneu (dezén UNC) izraelského výrobce s dobrým záběrem a příznivou cenou. Konstrukce zajišťuje dlouhou životnost. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru