Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • bagry

Alliance 326

Rozměry
Šířka
16.00
Profil
70
Průměr
R20
166/149A2/B
TL 14PR

Těžká stavební pneumatika. Pneumatika Alliance 318, to je vynikající samočištění a nejlepší trakce a flotace při všech použití mimo cesty. Směs gumy je odolná proti ozónu a povětrnostním podmínkám zaručuje...
Více informací

326

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Těžká stavební pneumatika. Pneumatika Alliance 318, to je vynikající samočištění a nejlepší trakce a flotace při všech použití mimo cesty. Směs gumy je odolná proti ozónu a povětrnostním podmínkám zaručuje dlouhou životnost. Záběrová a flotační pneumatika Alliance 318 je pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru