Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • bagry

Alliance Dual Master 506

Rozměry
Šířka
315
Profil
80
Průměr
R22.5
154A8
TL

Pneumatiky 506 Dual Master od skupiny Alliance Tire Group jsou navrženy tak, aby zlepšily konfiguraci dvou pneumatik pro rypadla. Jedinečná konstrukce bočnic umožňuje těsný kontakt mezi dvěma pneumatikami, což eliminuje...
Více informací

Dual Master 506

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky 506 Dual Master od skupiny Alliance Tire Group jsou navrženy tak, aby zlepšily konfiguraci dvou pneumatik pro rypadla. Jedinečná konstrukce bočnic umožňuje těsný kontakt mezi dvěma pneumatikami, což eliminuje nutnost montáže speciálního pryžového kroužku(mezikruží), který byl dříve zapotřebí k zabránění pronikání kamení mezi pneumatiky. Díky speciálně vyvinuté kostře jsou tyto pneu ideální pro náročné podmínky a průmyslové využití. Testování prokázalo životnost přesahující 5000 hodin bez jediného píchnutí. Velmi dobrá ochrana proti poškození a vysokému zatížení.

Implementní pneumatika Alliance Dual Master 506 je určena na použití v poli i na silnici. Dobré jízdní vlastnosti i při plné rychlosti, nesměrový profil, protektorovatelné. Zajišťuje delší životnost běhounu, pohodlnou jízdu a celkové zvýšení produktivity stroje. Vyznačuje se silnou radiální celoocelovou kostrou pro lepší stabilitu stroje, optimální ochranu proti propíchnutí a schopnost protektorování. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru