Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • bagry

Alliance Dual Master 528

Rozměry
Šířka
315
Profil
80
Průměr
R22.5
154A8
TL

Dobré jízdní vlastnosti i při plné rychlosti, vysoká nosnost, protektorovatelné. Implementní pneumatika Alliance Dual Master 528 je určena na použití v poli i na silnici. Silná celoocelová kostra zajišťuje větší...
Více informací

Dual Master 528

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dobré jízdní vlastnosti i při plné rychlosti, vysoká nosnost, protektorovatelné. Implementní pneumatika Alliance Dual Master 528 je určena na použití v poli i na silnici. Silná celoocelová kostra zajišťuje větší stabilitu stroje, nejlepší ochranu proti opotřebení a životnost pneumatik.Nový vzorec běhounu 528 patří do skupiny středně těžkých trakčních vzorků, který zajišťuje efektivní výkony a zejména na silničních aplikacích. Nová řada Alliance Dual Master 528 představuje inovativní přístup ke zdvojené montáži pneumatik na rypadla, bagry a exkavátory. Konstrukce radiálních pneumatik umožňuje delší životnost pneumatiky, pohodlnější jízdu, nižší spotřebu paliva a celkový nárůst produktivity stroje. Ramení zuby poskytují efektivní grip na měkčích plochách, více gumy kolem středové linie pak zase hladké a stabilní chování na tvrdších površích. Pneumatika pro bagry do těžkých podmínek. Díky speciálně vyvinutému tělu ideální pro náročné podmínky a průmyslové využití. Konstrukce speciální boční pneumatiky umožňuje těsný kontakt mezi dvěma pneumatikami, bez nutnosti montáže speciálního pryžového kroužku (mezikruží), aby se zabránilo pronikání kamenů mezi pneumatiky. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru