Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • válce, kompaktory

Alliance Golf 329

Rozměry
Šířka
14.90
Profil
-
Průměr
R24
123A8
TL 6PR

Poskytuje snížení hutnění půdy na měkkém povrchu. Možné využití také pro tahače a stavbu silnic. Zemědělská pneumatika Alliance Golf 329 je určena na půdní kompaktory a vlečné stroje. Alliance Golf...
Více informací

Golf 329

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Poskytuje snížení hutnění půdy na měkkém povrchu. Možné využití také pro tahače a stavbu silnic. Zemědělská pneumatika Alliance Golf 329 je určena na půdní kompaktory a vlečné stroje. Alliance Golf 329 je hnací pneumatika speciálně konstruovaná pro práci na traktorech. Velmi šetrná k půdě. Zemědělská pneumatika pro válce a traktory, šetrná k podkladu. Výrobek si vybírají lidé, kteří oceňují spolehlivost a kvalitu. Má silnou nylonovou konstrukci kostry a moderní běhoun. Pneumatika Alliance Golf 329 má dobře známý profil golfového míčku pro vlečená vozidla. Pneumatika Alliance Golf 329 je vhodná pro stavební a průmyslové stroje, zejména je namontován na vačkových válcích. Pneumatika je také vhodná pro práci na silnici, v průmyslových zařízeních a silničních stavbách. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru