Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

BKT Earthmax SR 30

Rozměry
Šířka
29.50
Profil
-
Průměr
R25
208/200A2/B
TL L3/E3

Pneumatiky ideálně vhodné pro kolové nakladače, dampry a srovnávače. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT Earthmax SR 30 a zajistí více záběrových hran. Speciální složení směsi podporuje tolik potřebnou trakci...
Více informací

Earthmax SR 30

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky ideálně vhodné pro kolové nakladače, dampry a srovnávače. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT Earthmax SR 30 a zajistí více záběrových hran. Speciální složení směsi podporuje tolik potřebnou trakci pneumatik BKT Earthmax SR 30. Pneumatika BKT Earthmax SR 30 má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Vzorek pneumatiky BKT Earthmax SR 30 a otevřený design má vynikající samočisticí schopnost a skvělou trakci za jakýchkoliv podmínek. Speciální gumová směs běhounu zajišťuje optimální ochranu před poškozením prořezání a nárazem, ale i před zahříváním pneumatik BKT Earthmax SR 30 při přepravních jízdách. Profil, který není spojený se směrem jízdy, poskytuje nejlepší trakční vlastnosti pneumatik BKT Earthmax SR 30. Pneumatika BKT Earthmax SR 30 je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách. Dezén pneumatiky BKT Earthmax SR 30 zajistí skvělou přilnavost i ve velmi nejistém terénu. Celoocelová kostra pneumatiky BKT Earthmax SR 30 s dodatečnými vrstvami ocelového pásu nabízí vynikající stabilitu a odolnost proti průrazu. Speciální přírodní složení směsi se závodními prvky poskytuje vynikající trakci bez újmy na životnost dezénu.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru