Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Windpower WL37

Rozměry
Šířka
29.50
Profil
-
Průměr
R25
216A2
TL L3D

Víceúčelová pneumatika Windpower WL37 je určena pro nákladní vozy speciálně pro použití na nakladačkách, grejdrech a zemních strojích. Odolná pneumatika proti proříznutí. Návrh dezénu WL37 poskytuje vynikající flotaci a stabilitu....
Více informací

WL37

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Víceúčelová pneumatika Windpower WL37 je určena pro nákladní vozy speciálně pro použití na nakladačkách, grejdrech a zemních strojích. Odolná pneumatika proti proříznutí. Návrh dezénu WL37 poskytuje vynikající flotaci a stabilitu. Model WL37 je vybaven konstrukcí s vyztuženými bočními stěnami, která snižuje poškození pneumatik. Poskytuje výjimečnou trakci a samočisticí vlastnosti.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru