Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Tractor IND

Cultor INDUSTRIAL 40

Rozměry
Šířka
16.9
Profil
-
Průměr
-24
TL

Industriální pneumatiky Cultor INDUSTRIAL 40 - výkonné a efektivní: Agro-Industriální, Smykem řízené, Industriální, MPT a pro bagry.

Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky...
Více informací

-35%
INDUSTRIAL 40
14 157 Kč 9 267 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-35%

Industriální pneumatiky Cultor INDUSTRIAL 40 - výkonné a efektivní: Agro-Industriální, Smykem řízené, Industriální, MPT a pro bagry.

Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťů. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03. V prodeji jsou od prosince 2015.

Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru