Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Windpower W732

Rozměry
Šířka
17.50
Profil
-
Průměr
R25
176/167A2/B
TL E3

Pneumatika Windpower W732 je určena pro nákladní vozy a průmyslové stroje. Dobrá stabilita diky optimalizované bočnici. Pneu vhodné pro použití na nakladačích, vykladačích a zarovnávačích řady Heat Resistance a C.R....
Více informací

W732

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower W732 je určena pro nákladní vozy a průmyslové stroje. Dobrá stabilita diky optimalizované bočnici. Pneu vhodné pro použití na nakladačích, vykladačích a zarovnávačích řady Heat Resistance a C.R. Optimalizovaná směs gumy běhounu H.R. ľ Cut Resistance. Prvotřídní trakce i na náročných podkladech.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru