Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Windpower W737

Rozměry
Šířka
550
Profil
65
Průměr
R25
182/170A2/B
TL E3

Pneumatika Windpower W737 je určena pro nákladní vozy speciálně pro kolové nakladače, sklápěče, srovnávače (grejdry země) a buldozery (vyrovnávací stroje). Snížení vibrací pro lepší komfort obsluhy a vyšší stabilitu. Optimalizovaná...
Více informací

W737

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower W737 je určena pro nákladní vozy speciálně pro kolové nakladače, sklápěče, srovnávače (grejdry země) a buldozery (vyrovnávací stroje). Snížení vibrací pro lepší komfort obsluhy a vyšší stabilitu. Optimalizovaná směs běhounu. Profil se silnou trakcí s optimalizovaným směrem jízdy s širokou styčnou plochou a nejlepší samočisticí schopností.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru