Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 221

Rozměry
Šířka
31.00
Profil
15.50
Průměr
R15
118/116A8/B
TL 8PR

Nylonová kostra a speciální ozónová směs zajišťují dlouhou životnost. Pneumatika Alliance 221 je flotační pneumatika, a je určena na zemědělské stroje a přívěsy. Velké rozměry pneumatiky minimalizují poškození pole a...
Více informací

221

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nylonová kostra a speciální ozónová směs zajišťují dlouhou životnost. Pneumatika Alliance 221 je flotační pneumatika, a je určena na zemědělské stroje a přívěsy. Velké rozměry pneumatiky minimalizují poškození pole a plodin. Pneumatika má vysokou nosnost i za snížených hustících tlaků a snížený valivý odpor. Použitelné na svazích a šetrné k drnu. Pneumatika Alliance 221 Grassland Flotation (High Flotation) zlepšuje mobilitu užitkových vozidel a zemědělských strojů a může nahradit konfiguraci duálních pneumatik. Trakční pneumatiky pro použití na loukách a pasekách. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru