Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 223

Rozměry
Šířka
9.00
Profil
-
Průměr
R13
119/115A8/B
TT 8PR

Pneumatika Alliance 223 je určena na zemědělské stroje a přívěsy. Implementní pneumatika na tažený prostředek s vysokou odolností. Aliance 223 je Heavy-Duty pneumatika určená pro přepravu těžkých nákladů v náročných...
Více informací

223
5 814 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance 223 je určena na zemědělské stroje a přívěsy. Implementní pneumatika na tažený prostředek s vysokou odolností. Aliance 223 je Heavy-Duty pneumatika určená pro přepravu těžkých nákladů v náročných terénních podmínkách. Aliance 223 má silnou nylonovou konstrukci a všestrannou ochranu proti ozónu a slunečnímu záření, a také dlouhou životnost. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru