Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 312

Rozměry
Šířka
26.00
Profil
12
Průměr
R12
94/93A8/B
TL 4PR

Dobré samočištění, použitelná na svazích. MPT pneumatika Alliance 312 je určena na teleskopické a kloubové mininakladače. Trakční pneumatika pro malé traktory s dobrou samočistící schopností. MPT pneumatika Alliance 312 má...
Více informací

312

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dobré samočištění, použitelná na svazích. MPT pneumatika Alliance 312 je určena na teleskopické a kloubové mininakladače. Trakční pneumatika pro malé traktory s dobrou samočistící schopností. MPT pneumatika Alliance 312 má dobrou samočisticí schopnost a vynikající záběr ve všech podmínkách. Trakční pneumatika pro malotraktory (vinohradnictví). Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru