Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • zahradní technika

Alliance 316

Rozměry
Šířka
12.40
Profil
-
Průměr
R16
121A8
TT 10PR

Používá se v sadech a travnatých plochách. Alliance 316 je víceúčelový dezén pro traktory, který zajišťuje vysokou flotaci na měkké půdě. Pneumatika pro ochranu půdy se silnou nylonovou konstrukcí. Pneumatika...
Více informací

316

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Používá se v sadech a travnatých plochách. Alliance 316 je víceúčelový dezén pro traktory, který zajišťuje vysokou flotaci na měkké půdě. Pneumatika pro ochranu půdy se silnou nylonovou konstrukcí. Pneumatika je vyrobena ze silné nylonové konstrukce a má robustní design. Pneumatika je vhodná pro silniční, průmyslové použití a využití v silničním stavitelství. Traktorová pneumatika Alliance 316 je diagonální pneu určená do zemědělství a na silniční dopravu. Flotace zajišťuje ochranu rostlin a trávníků, stejně jako ochranu sadů a hájů.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru