Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 317 (Spacer)

Rozměry
Šířka
12.00
Profil
75
Průměr
R18
139/135A6/A8
TT 12PR

Speciálně navržený vzor běhounu pneumatiky Alliance 317 (Spacer) umožňuje dobrou ovladatelnost. Zvýšená tloušťka centrální části běhounu poskytuje komfort při jízdě na tvrdých plochách. Stavební pneumatika Alliance 317 je určena na...
Více informací

317 (Spacer)

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Speciálně navržený vzor běhounu pneumatiky Alliance 317 (Spacer) umožňuje dobrou ovladatelnost. Zvýšená tloušťka centrální části běhounu poskytuje komfort při jízdě na tvrdých plochách. Stavební pneumatika Alliance 317 je určena na kloubové, teleskopické nakladače a traktorbagry do zemědělství i do stavebnictví. Jednosměrný běhoun s hlubokými drážkami zaručuje vynikající přilnavost a samočistění pneumatiky na jakémkoli povrchu. MPT diagonální pneumatika do 40 km/hod. Vysoká odolnost vůči řezům, puchření a praskání. Poskytuje dobrou přilnavost na blátě a na nerovných površích.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru