Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 320

Rozměry
Šířka
500
Profil
50
Průměr
R17
143/139A8/B
TL 10PR

Pneumatika Alliance 320 je určená pro přívěsy a agro stroje. Implement přívěsová pneumatika s vysokou nosností. Tuto implementní pneumatiku lze použít jak na silniční provoz, tak i na zemědělské práce....
Více informací

320
7 787 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance 320 je určená pro přívěsy a agro stroje. Implement přívěsová pneumatika s vysokou nosností. Tuto implementní pneumatiku lze použít jak na silniční provoz, tak i na zemědělské práce. Její silnou stránkou je její nylonové konstrukce, která zaručuje vynikající výkony a dlouhou životnost. Pneumatika má vysokou nosnost a minimálně poškozuje půdu.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru