Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 324

Rozměry
Šířka
6.50
Profil
80
Průměr
R15
98/94A6/B
TT 6PR

Implementní pneumatika Alliance 324 je určena na nasazení v těžkých pracovních podmínkách, a to samozřejmě na silnici, tak v terénu. Pneumatika Alliance 324 je vhodná pro využití v těžkém či...
Více informací

324

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Implementní pneumatika Alliance 324 je určena na nasazení v těžkých pracovních podmínkách, a to samozřejmě na silnici, tak v terénu. Pneumatika Alliance 324 je vhodná pro využití v těžkém či lesním provozu. Pneu má silnou nylonovou kostru. Má samočistící žebra, která jsou navržena tak, aby bylo dosaženo vysoké trakce a dlouhé životnosti pneu. Pneumatika Alliance 324 je určená pro veškeré téžké práce.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Nahoru