Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 327

Rozměry
Šířka
320
Profil
80
Průměr
R18
142A8
TL 12PR

Profil pneumatiky Alliance 327 není vázaný směrem jízdy, s nízkým valivým odporem a dobrým samočištěním. Centrální žebra pneu spolu s širokou a rovnou plochou poskytují výbornou ochranu půdy. Moderní implementní...
Více informací

327

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Profil pneumatiky Alliance 327 není vázaný směrem jízdy, s nízkým valivým odporem a dobrým samočištěním. Centrální žebra pneu spolu s širokou a rovnou plochou poskytují výbornou ochranu půdy. Moderní implementní pneumatika pro přívěsy a jiné zemědělské stroje s různými účely použití, zejména na louky a paseky. Kvalitní implement pneumatika určená pro zemědělské stroje a přívěsy pro zpracování půdy a silniční dopravu. Díky vysoké odolnosti je pneumatika Alliance 327 vhodná i pro velmi obtížné terénní podmínky. Profil pneumatiky Alliance 327 je šetrný k rostlinám a půdě. Velká styčná plocha pro nízký tlak na půdu a stabilitu stroje. Pevná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance 327 zajišťuje vynikající výkon a dlouhou životnost.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru