Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 328 WB/HS

Rozměry
Šířka
700
Profil
50
Průměr
R22.5
170/166B/E
TL 16PR

Flotační pneumatika je vhodná pro použití v terénu i na silnici. Pevná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance 328 WB/HS zajišťuje vynikající výkon a dlouhou životnost. Vysoká nosnost při malém tlaku zabraňuje...
Více informací

328 WB/HS

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Flotační pneumatika je vhodná pro použití v terénu i na silnici. Pevná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance 328 WB/HS zajišťuje vynikající výkon a dlouhou životnost. Vysoká nosnost při malém tlaku zabraňuje poškození půdy a plodin. Velká styčná plocha pro nízký tlak na půdu a stabilitu stroje. Kvalitní implement pneumatika s výbornými samočisticími vlastnostmi, vhodná pro zemědělské použití, a to především pro přípojná vozidla (návěsy, přívěsy, lisy). Výborná ochrana půdy. Přívěsová pneumatika také pro traktory. Pneumatiky Alliance 328 WB/HS izraelského výrobce zajišťující dobrou ochranu půdy je určena jak pro přívěsy tak i traktory. Profil pneumatiky Alliance 328 WB/HS je šetrný k rostlinám a půdě.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru