Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 331 WB

Rozměry
Šířka
800
Profil
45
Průměr
R26.5
177/173A8/B
TL 16PR

Pneumatika Alliance 331 WB má vysoké trakční schopnosti, vysokou přilnavost a nízkou spotřebou paliva. Nízké zhutňování půdy vhodné i pro bagry. Možnost aplikace v zemědělství, zejména pokud jde o náročné...
Více informací

331 WB

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance 331 WB má vysoké trakční schopnosti, vysokou přilnavost a nízkou spotřebou paliva. Nízké zhutňování půdy vhodné i pro bagry. Možnost aplikace v zemědělství, zejména pokud jde o náročné povrchy. Velká nosnost. Kombinovaný trakční profil s výhodami flotačních pneumatik. Dlouhá životnost díky nylonové kostře pláště. Příslib dlouhé životnosti pneumatiky Alliance 331 WB v těžkých pracovních podmínkách v lese, stejně jako při dlouhodobé práci v zemědělství. Flotační pneumatika Alliance 331 WB s označením dezénu 331 od firmy Alliance je vyvinuta především pro použití na moderních lesnických harvestorech a vyvážečkách. Hlavní konstrukční vlastností pneumatiky je silné nylonové opláštění a ocelové pásy, silné a husté bočnice a speciální běhounová směs. Vhodná také pro kolové bagry a nakladače pracující v těžkých terénních podmínkách. Velký objem pneumatiky Alliance 331 WB přispívá k nízkému zhutnění půdy a vysokému jízdnímu komfortu v lesnictví a zemědělství.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru