Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance 332

Rozměry
Šířka
31.00
Profil
15.50
Průměr
R15
118/116A8/B
TL 8PR

Pneumatiku Alliance 332 lze použít i jako náhradu za dvojnou konfiguraci. Pneumatika Alliance 332 je vysokotlaká pneumatika, která zlepšuje mobilitu užitkových vozidel a zemědělských strojů. Pneumatika Alliance 332 má dobrou...
Více informací

332

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiku Alliance 332 lze použít i jako náhradu za dvojnou konfiguraci. Pneumatika Alliance 332 je vysokotlaká pneumatika, která zlepšuje mobilitu užitkových vozidel a zemědělských strojů. Pneumatika Alliance 332 má dobrou samočisticí schopnost a vynikající záběr ve všech podmínkách. Pneumatika Alliance 332 je konstruována tak, aby měla vysokou nosnost se sníženým huštěním a valivým odporem. Nylonová kostra a speciální ozónová směs zaručují dlouhou životnost. Velká styčná plocha minimalizuje poškození pole a plodin. Pneumatika Alliance 332 je určena na teleskopické a kloubové mininakladače.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru