Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance 350

Rozměry
Šířka
9.50
Profil
-
Průměr
R24
107/104A8/B
TL

Pneumatika je navržena s důrazem na odolnost a nejlepší ochranu proti propíchnutí. Traktorová pneumatika Alliance 350 je speciální řada radiálních pneumatik pro všechny typy pěstování, sklizní a postřiků. Nově vyvinutá...
Více informací

350

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika je navržena s důrazem na odolnost a nejlepší ochranu proti propíchnutí. Traktorová pneumatika Alliance 350 je speciální řada radiálních pneumatik pro všechny typy pěstování, sklizní a postřiků. Nově vyvinutá plocha mezi zuby zaručuje také účinné samočištění. Pneumatika Alliance 350 se vyznačuje kulatými rameny pro ochranu půdy a úrody. Silná nylonová kostra chrání před mechanickým poškozením a poškozením vlhkostí. Tvrdý plášť a pevná kostra poskytuje všechny výhody radiální konstrukce. Moderní kultivační pneumatiky Alliance 350 izraelského výrobce s dobrým záběrem a samočisticím dezénem.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru