Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance 356

Rozměry
Šířka
11.20
Profil
-
Průměr
R28
116/113A8/B
TL

Dezén pneumatik Aliance 365 (High Speed Drive Tractor Radial) představuje rodinu moderních radiálních zemědělských pneumatik s nízkým poměrem stran. Speciální pryžová směs, která poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost...
Více informací

356

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dezén pneumatik Aliance 365 (High Speed Drive Tractor Radial) představuje rodinu moderních radiálních zemědělských pneumatik s nízkým poměrem stran. Speciální pryžová směs, která poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pevná nylonová konstrukce, trojitě zesílené ocelové opásání kostry pro kompletní ochranu proti proražení. Pneu Alliance 356 je radiální pneumatika pro vysoce výkonné traktory v těžkých a náročných podmínkách. Silná nylonová kostra chrání před mechanickým poškozením a poškozením vlhkostí. Pneumatika je navržena s důrazem na odolnost a nejlepší ochranu proti propíchnutí. Extra zesílené bloky běhounu navržené pro zvýšení síly a zlepšení pevnosti při práci. Pneumatika byla navržena pro optimální trakci, nízký skluz a zvýšenou úsporu paliva.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru